Photo Photo
Photo Photo Photo Photo Photo Photo

Soutěže

Na stránce je vždy náhled úspěchů z posledního školního roku (tedy, pokud nějaké budoulaughing), ostatní roky najdete pod textem v odkazech "Školní rok xy - xy obor", stačí jen rozkliknout. 

Informace jsou uvedeny od roku 2005.

  

Školní rok 2021/ 2022

Celostátní soutěž žáků ZUŠ ČR vyhlášená MŠMT

 

Ústřední kolo ve hře na dechové nástroje

19. 5. - 22. 5. 2022 - ZUŠ Jana Hanuše PRAHA Břevnov

 

3. cena

Anežka Válová - Hra na příčnou flétnu - VIII. kategorie - pedagogické vedení Zdeněk Němec

Kristýna Kettnerová - Hra na příčnou flétnu - XI. kategorie - pedagogické vedení Zdeněk Němec 

 

 

Krajská kola ve hře na dechové nástroje

4. 4. a 5. 4. 2022 – ZUŠ Františka Kmocha KOLÍN a 8. 4. 2022 ZUŠ ŘÍČANY

 

1. cena s postupem

Anežka Válová - Hra na příčnou flétnu - VIII. kategorie - pedagogické vedení Zdeněk Němec

Kristýna Kettnerová - Hra na příčnou flétnu - XI. kategorie - pedagogické vedení Zdeněk Němec

 

1. cena

Tereza Zeiplová - Hra na příčnou flétnu - V. kategorie - pedagogické vedení Zdeněk Němec

Vít Bradáček - Hra na saxofon - X. kategorie - pedagogické vedení Jiří Lechner

Ondřej Bolard - Hra na trubku - VIII. kategorie - pedagogické vedení Ladislav Starý

 

2. cena

Šimon Černý - Hra na klarinet - X. kategorie - pedagogické vedení Jiří Lechner

Marie Stará - Hra na trombon - IV. kategorie - pedagogické vedení Ladislav Starý

Ráchel Hamplová - Hra na trombon - IV. kategorie - pedagogické vedení Ladislav Starý

 

3. cena

 Marie Vošlajerová - Hra na příčnou flétnu - V. kategorie - pedagogické vedení Zdeněk Němec

 

 

Krajské kolo ve hře smyčcových souborů a orchestrů

31. 3. 2022 – ZUŠ MLADÁ BOLESLAV

 

3. cena

Smyčcový soubor Šmytec -  III. kategorie - pedagogické vedení Jana Tomasová

 

 

Krajské kolo ve hře na bicí nástroje

1. 4. 2022 – ZUŠ Hynka Kubáta KLADNO

 

2. cena

Martin Bradáč - sólová hra na bicí soupravu - I. kategorie - pedagogické vedení Roman Čapek

 

3. cena

Kryštof Pavelka - sólová hra na bicí soupravu - II. kategorie - pedagogické vedení Roman Čapek

 

Soutěžní přehlídka tanečního oboru

Krajské kolo - taneční tvorba a interpretace

27. 4. 2022 - ZUŠ Slaný

 

bronzové pásmo

Zvláštní cena poroty za taneční vyzrálost

Choreografie Schindlerův odkaz naděje - IV. kategorie - 12 žáků - pedagogické vedení Marie Bublová

 

 

 

Školní rok 2018 - 2019 - hudební obor

Školní rok 2017 - 2018 - hudební obor

Školní rok 2017 - 2018 - taneční obor 

Školní rok 2016 - 2017 - hudební obor 

Školní rok 2015 - 2016 - hudební obor 

Školní rok 2014 - 2015 - hudební obor

Školní rok 2013 - 2014 - hudební obor 

Školní rok 2011 - 2012 - hudební obor

Školní rok 2008 - 2009 - hudební obor

Školní rok 2006 - 2007 - hudební obor

Školní rok 2005 - 2006 - hudební obor

 

Nejnovější články

Archiv článků