Photo Photo
Photo Photo Photo Photo Photo Photo

Úspěch Adély Rybkové z pěvecké třídy Lenky Knechtlové na Mezinárodní pěvecké soutěži Pražský pěvec

Image

2. místo a diplom za přednes písně Stanislava Chudoby Jeřabinka získala na pěvecké soutěži Pražský pěvec Adéla Rybková. Přidáno dne: 30.11.2020

I v době distanční výuky proběhla letos Mezinárodní pěvecká soutěž Pražský pěvec. Po dvojím přeložení termínu konání se nakonec organizátoři této soutěže, Jiřina Marková a Dětská opera Praha, rozhodli pro online variantu, která proběhla 27.11. – 28.11. Soutěžící zasílali nahrávky svých výkonů, které potom hodnotila porota u svých počítačů doma.

Adélka Rybková soutěžila s lidovou písní Šlo děvčátko pro vodu a písní Stanislava Chudoby Jeřabinka. Za tuto píseň dostala i zvláštní ocenění poroty, Diplom za přednes.

Za její přípravu i práci v době celé distanční výuky je to jistě velké ocenění a zároveň i povzbuzení. Samozřejmě zpívání „naživo“ v hodinách se distanční formou nahradit v plné míře nedá, ale kdo zpívat chce, toho ani složitá situace nemusí zastavit.

Současně velké díky patří i organizátorům soutěže, že touto formou soutěž uspořádali a určitě tak motivovali a podpořili spoustu mladých talentů v jejich pěveckém studiu.

Adélce k ocenění velmi gratuluji a děkuji také panu Rybkovi za technickou spolupráci při tvorbě videa.

                                                                                                                   Lenka Knechltová

 

Fotografie zde.

Nejnovější články

Archiv článků