Photo Photo
Photo Photo Photo Photo Photo Photo

Soutěž MŠMT 2024 – klavíry

Image

Základní umělecká škola Neratovice hostila ve středu 14. 2. 2024 okresní kolo soutěže ZUŠ, Přidáno dne: 19.02.2024

kterou vyhlašuje Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy. Za naši školu soutěžilo celkem sedm žáků a každý si zasloužil ocenění poroty.

Müllerová Veronika soutěžila v I. kategorii a získala 2. místo, Nguyen Dimitri Vinh ze stejné kategorie dostal také 2. místo. Ve třetí kategorii hrála Laura Komárová, která získala plný počet bodů od poroty a vyhrála si tím 1. místo s postupem do krajského kola. Kristýna Novotná též byla ve třetí kategorii a za své hraní získala 2. místo. Petriková Libuška si odvezla čestné uznaní ve čtvrté kategorii. Vančatová Marie z páté kategorie přivezla 3. cenu a v poslední kategorii, v deváté, soutěžil Jan Vabroušek a porota jeho výkon ocenila čestným uznáním.

Soutěžící Müllerovou Veroniku, Komárovou Lauru, Petrikovou Libušku a Novotnou Kristýnu připravila paní učitelka Mgr. Martina Hůtová. A Nguyena Dimitria Vinha, Vančatovou Marii a Vabrouška Jana připravoval pan učitel Tomáš Bubla, DiS.

Všem klavíristům a jejich pedagogům děkujeme za svědomitou přípravu na soutěž a za krásné výkony a gratulujeme postupující Lauře Komárové a přejeme hodně štěstí do krajského kola.

 

Foto naleznete ve fotogalerii                                                                           BcA. Nikol Sikorová, DiS.

                                                                                                            

Nejnovější články

Archiv článků