Photo
Photo Photo Photo Photo Photo Photo

Soustředění orchestru a sborů ve Sloupu v Čechách 2022

Image

Ve dnech 3. – 6. 11. 2022 uspořádala naše škola soustředění Woodwind Orchestra a pěveckých sborů Zvoneček a Červánek v rekreačním zařízení Doly Bílina ve sloupu v Čechách. Přidáno dne: 08.11.2022

Do tohoto zařízení jezdíme pravidelně již od roku 2017, vždy na jaře a na podzim. Je pro nás ideální v tom, že nabízí možnost učeben, které jsou dostatečně velké, aby se do nich vešel celý orchestr nebo početný sbor.

Celé soustředění probíhalo ve výborné tvůrčí atmosféře. Orchestr cvičil své skladby po nástrojových sekcích i ve zkouškách celého orchestru a výsledkem je kompletní zvládnutí  naplánovaného repertoáru na výbornou. Sbory se připravovaly na svá předvánoční vystoupení. I zde se podařilo nacvičit vše tak, jak bylo naplánováno.

V sobotu nám navíc počasí nabídlo na listopad nebývale krásný slunečný den. Protože se vše dařilo, tak jsme místo plánovaných odpoledních zkoušek, mohli vyrazit ven. Někdo se šel projít jen po areálu, jiní vyrazili například ke skalnímu hradu, k rybníku, do lesa, atd. V podvečer jsme se opět sešli ve zkušebnách, ovšem nabiti energií, načerpanou ze slunce.

V neděli jsme ještě dopoledne zkoušeli. Pak již nastal čas balení, oběd a po něm jsme se vydali na zpáteční cestu do Mělníka. Všichni unavení, ale spokojeni s odvedenou prací.

Všem zúčastněným patří velký dík a budeme se těšit na jarní soustředění v roce 2023.

 

Fotografie z akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii zde.

Nejnovější články

Archiv článků