Photo Photo
Photo Photo Photo Photo Photo Photo

Rozvrhy hodin 2022 - 2023.

Image

Připravili jsme pro vás rozvrhy hodin frontální výuky na školní rok 2022 – 23. Přidáno dne: 02.08.2022

Přípravné studium hudebního oboru (PS I – A/B) a sbor Světlušky.

Výuka bude probíhat ve čtvrtek v čase od 14:40 hodin v nově zřízené učebně sborového zpěvu. Začátkem měsíce září bude naší školou iniciována schůzka rodičů, kde se dozvíte další důležité informace. PS I a sbor Světlušky bude od příštího školního roku opět vyučovat paní učitelka Jana Sklenářová.

Pěvecké sbory Zvoneček a Červánek.

Rozvrh hodin obou sborů zůstává ve stejném čase, jako byl v loňském školním roce. DPS Červánek v pondělí 17:10 - 18:50 hodin a DPS Zvoneček ve čtvrtek 16:20 - 17:55 hodin. Výuka bude probíhat v nově zřízené učebně sborového zpěvu. Sbormistryní i nadále zůstává paní učitelka Jana Sklenářová.

Hudební nauka – zde dochází k některým změnám, tou největší je změna vyučovacích dnů a místa výuky. Příští školní rok bude výuka předmětu probíhat v pondělí a v úterý, třída 1. ročník C pak ještě ve středu. Ve všech ročnících je nastavena variabilita ve formě A – B, v prvním ročníku pak A – B - C. Zde budete mít možnost, se začátkem školního roku zapsat do hodiny, která vám bude vyhovovat. Maximální počet žáků ve třídě je 20. Výuka hudební nauky bude probíhat v nové učebně (Vila Karola). Hudební nauku budou vyučovat pan učitel Roman Čapek a paní učitelka Jindřiška Kubecová.

Individuální výuku a výuku souborů, si každý žák domluví s vyučujícím daného předmětu 1. září 2022. Celý pedagogický sbor bude ve škole k dispozici od 8:30 hodin.

Taneční obor – zveřejňujeme rozvrh hodin i jmenný seznam jednotlivých tříd.

Výtvarný obor - zveřejňujeme rozvrh hodin i jmenný seznam jednotlivých tříd. Výuka Bude probíhat v novém výtvarném ateliéru (Vila Karola).

 

Vše je dostupné na těchto stránkách v sekci Dokumenty – Rozvrh hodin frontální výuky.

Vedení školy.

Nejnovější články

Archiv článků