Absolventský recitál Venduly Sládečkové

Zveme Vás na Absolventský recitál Venduly Sládečkové, který se uskuteční ve čtvrtek 30. 5. 2019 od 18:00 hodin v Chrámu sv. Petra a Pavla v Mělníku. Přidáno dne: 24.05.2019

Vendula Sládečková, úspěšná uchazečka o studium na Státní konzervatoři v Praze v oborech hra na pozoun a sólový zpěv, si pro Vás připravila pestrý program, ve kterém společně s ní vystoupí žesťový sextet pod vedením pana učitele Ladislava Starého, studentky ze třídy sólového zpěvu a sbor Diverse Voci pod vedením paní učitelky Lenky Knechtlové a Woodwind Orchestra, který vede pan učitel Zdeněk Němec, ale který tentokrát bude dirigovat paní učitelka Jana Chobotská. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Vendy - absolvenťák