Photo
Photo Photo Photo Photo Photo Photo

Úspěchy

Stránka bude upravována a doplňována postupně. Údajů je příliš. Děkujeme za pochopení.

Na stránce bude vždy náhled úspěchů z posledního školního roku (tedy, pokud nějaké budoulaughing), ostatní roky najdete pod textem v odkazech "Školní rok xy - xy obor", stačí jen rozkliknout. 

Informace jsou uvedeny od roku 2005.

 

Školní rok 2017/ 2018

Celostátní soutěž žáků ZUŠ ČR vyhlášená MŠMT

 

Ústřední kolo ve hře na dechové nástroje

3. 5. - 6. 5. 2018 - ZUŠ J. HANUŠE PRAHA 6

1. místo

Vendula Sládečková - hra na pozoun - VIII. kategorie - vyučující Ladislav Starý

3. místo

Anežka Válová - hra na příčnou flétnu - IV. kategorie - vyučující Zdeněk Němec

Čestné uznání

Lucie Veselá - hra na příčnou flétnu - X. kategorie - vyučující Zdeněk Němec

 

Ústřední kolo v sólovém a komorním zpěvu

27. 4. - 29. 4. 2018 - ZUŠ TURNOV

2. místo

Vendula Sládečková - sólový zpěv - V. kategorie - vyučující Lenka Knechtlová

 

 

Krajské kolo ve hře na dechové nástroje

26. 3. - 27. 3. 2018 – ZUŠ F. KMOCHA KOLÍN

1. místo s postupem

Anežka Válová - hra na příčnou flétnu - IV. kategorie - vyučující Zdeněk Němec

Lucie Veselá - hra na příčnou flétnu - X. kategorie - vyučující Zdeněk Němec

Vendula Sládečková - hra na pozoun - VIII. kategorie - vyučující Ladislav Starý

 

1. místo

Ondřej Bolard - hra na trubku - IV. kategorie - vyučující Ladislav Starý

2. místo

Kristýna Kettnerová - hra na příčnou flétnu - IX. kategorie - vyučující Zdeněk Němec

3. místo

Šimon Černý - hra na klarinet - VII. kategorie - vyučující Jiří Lechner

Vít Bradáček - hra na saxofon - VII. kategorie - vyučující Jiří Lechner

Čestné uznání

 

Kristýna Loučková - hra na saxofon - X. kategorie - vyučující Václav Studnička

 

 

Krajské kolo v sólovém a komorním zpěvu

21. 3. - 22. 3. 2018 – ZUŠ BENÁTKY NAD JIZEROU

1. místo s postupem

Vendula Sládečková - sólový zpěv - V. kategorie - vyučující Lenka Knechtlová

 

 

Krajské kolo ve hře na bicí nástroje

22. 3. - 23. 3. 2018 – ZUŠ KLADNO 5. května

1. místo

Albert Behner - hra na bicí nástroje - VIII. kategorie - vyučující Marek Šteigr

3. místo

Jakub Daniel Mejsnar - hra na bicí nástroje - III. kategorie - vyučující Marek Šteigr

 

 

Soutěžní přehlídka tanečního oboru - Krajské kolo

17. 4. 2018 – ZUŠ ČESKÝ BROD 

2. místo

choreografie - Nulová gravitace - stav bez tíže - IV. kategorie- 13 žáků

choreografie - Skrytá identita - IV. kategorie - 10 žáků

vyučující Marie Hortová

 

 

 

Školní rok 2016 - 2017 - hudební obor 

Školní rok 2015 - 2016 - hudební obor

Školní rok 2014 - 2015 - hudební obor

Školní rok 2013 - 2014 - hudební obor 

Školní rok 2012 - 2013 - hudební obor

Školní rok 2011 - 2012 - hudební obor

Školní rok 2008 - 2009 - hudební obor

Školní rok 2006 - 2007 - hudební obor

Školní rok 2005 - 2006 - hudební obor 

 

Nejnovější články

Archiv článků

Náhled fotogalerie

  • Photo
  • Photo
Základní umělecká škola Mělník, příspěvková organizace - idatabaze.czZákladní umělecké školy - idatabaze.cz
QR ZUŠ