Photo
Photo Photo Photo Photo Photo Photo

ROZVRHY HODIN V JEDNOTLIVÝCH OBORECH A ROZDĚLENÍ ŽÁKŮ DO TŘÍD

Image

Připravili jsme pro vás s předstihem rozvrh hodin pro školní rok 2017/ 2018. Více informací najdete uvnitř článku. Přidáno dne: 27.06.2017

Vážení rodiče, milí žáci. S velkým předstihem jsme pro vás připravili rozvrh hodin pro příští školní rok. Hlavním důvodem naší snahy je, dát vám možnost dopředu naplánovat a sladit zájmy dětí.

K rozvrhu tanečního a výtvarného oboru již najdete i jmenný seznam jednotlivých tříd, stejně tak i čas, kdy bude výuka probíhat. Vše najdete v odkazech: Taneční obor – rozvrh, Taneční obor – seznam žáků v třídách; Výtvarný obor – rozvrh a Výtvarný obor – seznam žáků v třídách

V hudebním oboru vám dáme možnost variability tak, že v předmětu Hudební nauka si vyberete hodinu, která vám bude lépe vyhovovat. Možnost je v 1. – 4. ročníku ve variantě A, B. Jde nám o to, aby všichni žáci v klidu stíhali veškerou výuku, o kterou mají v naší škole zájem. V prvním týdnu měsíce září budou ve třídě HN archy, kam se bude možno zapsat pro výuku HN.

V individuální výuce v hudebním oboru, to znamená ve výuce nástrojů a sólového zpěvu, si všichni domluví osobně rozvrh hodin se svým učitelem. Nejlépe již 4. září 2017, kdy začíná nový školní rok a kdy pro vás budou všichni učitelé k dispozici již od 8.30 hodin ve svých třídách. Je celkem jasné, že ten, kdo se dostaví dříve, má větší prostor k výběru.

V odkazu na Hudební sál – rozvrh, najdete časy pro výuku Povinně volitelných předmětů (PVP), to znamená souborů a orchestru školy. Novinkou je výuka DPS Zvoneček v hudebním sále (přesouvá se z farního úřadu zpět do školy). Najdete zde i čas Interních interpretačních seminářů.

V odkazu Třída hudební nauky – rozvrh, najdete časy pro výuku předmětu hudební nauka, předmětu Komorní sbor a PVP Zpěv ve sboru. Dále pak čas výuky pro naše nejmenší žáky v Přípravném studiu I (PS I) to znamená sbor Světlušky a jejich hudební nauka. Další novinkou je výuka DPS Červánek, který bude v příštím školním roce zkoušet 2x v týdnu, a to v pondělí a ve čtvrtek. Výuku Červánku se nám také podařilo přesunout z farního úřadu do školy a bude probíhat právě ve třídě hudební nauky (HN).

V odkazu Sbor Zvoneček – seznam a Sbor Červánek - seznam, najdete rozdělení žáků do DPS Zvoneček a DPS Červánek. Časy výuky najdete v rozvrhu Hudební sál, respektive Třída HN.

Všechny odkazy najdete v rubrice DOKUMENTY na těchto stránkách, pod názvem Rozvrh hodin pro školní rok 2017/ 2018.

Vážení rodiče, věříme, že tyto informace pro vás budou přínosné a pomohou vám lépe a klidněji zorganizovat čas vašich dětí, ale i váš.

Vedení ZUŠ Mělník

Přidat komentář

Odesláním formuláře potvrzujete souhlas s uveřejněním Vašeho jména a komentáře na webových stránkách.

Nejnovější články

Archiv článků

Náhled fotogalerie

  • Photo
  • Photo
Základní umělecká škola Mělník, příspěvková organizace - idatabaze.czZákladní umělecké školy - idatabaze.cz
QR ZUŠ